EGEMEDYA

Biz

Biz, 2008’de Çeşme’de “Açıkhava Reklamcılığı” ile ajans hizmetlerine başlayan ve bu alandaki başarılarını hızla diğer sektörel kollara da taşıyarak bugün Ege Bölgesi’nin konusundaki etkin ajanslarından biri olma gururunu yaşayan bir firmayız.

Ana faaliyet konumuz CLP, Billboard, Megaboard, Megalight, 3’lü Birleşik Billboard, Kule Pano gibi reklam ünitelerinden oluşan açıkhava reklamcılığı olsa da Doğan Burda, Turkuvaz ve Group Medya Dergi Grupları’nın da Ege Bölgesi’ndeki tek temsilcisiyiz.

Medya planlama ve satın alma ise temel taşımız. Reklam kampanyalarının doğru zamanda, doğru mecra ile hedef kitleye ulaşmasını sağlar; markalar ile tüketicileri arasında çift yönlü iletişim kurmak için çalışırız.

Halkla İlişkiler departmanımız sayesinde yazılı ve görsel tüm medya kanalları ile bağlantı kurup ilişkileri geliştirme ve yönetmede müşterilerimize stratejik destek veririz. Müşterilerimiz için haber içerikleri geliştirir, bu haberlerin basında yer almasını sağlar ve medya ilişkilerinin verimini arttırırız.