EGEMEDYA

Dergi Temsilciliklerimiz

Egemedya; Doğan Burda ve Group Medya dergi gruplarının İzmir Exclusive Ajansı olarak bölgedeki tek yetkilidir. Bu İki gruba ait İzmir özelindeki ekleri hazırlayan tek ajans da Egemedya’dır.

Egemedya, bu gruplara ait dergi markaları için İzmir’deki müşteri portföyüne özel fiyatlarla satın alma hizmeti vermektedir. Dergi gruplarında, her sektöre uygun yayın bulunduğu için Egemedya yüzlerce firmaya ve bölgedeki tüm ajanslara hizmet sunmaktadır.

Capital, , Ekonomist, Fortune gibi ekonomi dünyasına yön veren yayınların yanı sıra Masion Française, Elle, Marie Claire, Hello, Pegasus, Evim, Atlas gibi Türkiye’nin en çok okunan ve takip edilen dergilerinin İzmir’deki satın alma hizmeti Egemedya tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dönemsel olarak yayınlanan ek ve dosyaların da tüm içeriği Egemedya’ya aittir. Dergi eklerinde Egemedya’ya ait ilan çalışmalarının yanı sıra müşterilerin haberlerine ve röportajlarına da yer vermekte, basın yoluyla da markalarınızın daima göz önünde olmasını sağlamaktayız.

 

Temsilciliklerini yaptığımız dergiler için TIKLAYINIZ >